sobota, 19 maja 2012

Rozdzial 8 ! ♥

N I A L L

Nie miałem tera ochoty rozmawiać z kimkolwiek o tym co się stało . Łzy mimowolnie spływały po moich policzkach . Zayn'a prawdopodobnie zauważył , że nie chcę o tym rozmawiać . Mocno mnie przytulił a ja wtedy wybuchnąłem głośnym i donośnym płaczem . Przez płacz zapytałem przyjaciela : " Mógłbym zostać teraz sam ? " Mocno nie uścisnął , szepnął mi tylko do ucha " Pamiętaj , że jestem " i posłusznie wykonał moją prośbę . Położyłem się na zaścielonym łóżku , ciągle wpatrując się w biały niczym nie przyciągający uwagi sufit. Przypominałem sobie dzień w którym drobna, nieśmiała, i wrażliwa osóbka zawróciła mi w głowie . Poczułem wtedy dziwne ukłucie w sercu . Co sygnalizowało tylko jedno - Niall James Horan słynny żarłok z zespołu One Direction zakochał się . Nic w tym przecież dziwnego , Jess oczarowała mnie już od pierwszej chwili . I od tamtej chwili nie mogę przestać o niej myśleć . Ona...Ona.. przyciąga mnie do siebie niczym magnez . Byłem nią tak oczarowany, że każde słowo wypowiedziane z jej ust analizowałem po kilka razy . Ale stało się .. pod wpływem emocji , pod wpływem zauroczenia wypowiedziałem te cholerne imię Nick . Bardzo tego żałowałem , cholernie żałowałem . Nagle zerwałem się z łóżka ubrałem "supry" a na ramiona zarzuciła granatową bluzę . Zaraz potem w trybie natychmiastowym udałem się w stronę parku. Gdy wchodziłem do parku zaczeło padać.
"Dokładnie tak jak tego dnia kiedy JĄ poznałem " - pomyślałem . Szedłem w kierunki ławki , gdzie pierwszy raz sie zobaczyliśmy . Gdy byłem już blisko mojego celu zauważyłem siedzącą na niej .. Jess ? Tak , to niewątpliwie była ona . Przyśpieszyłem kroku i już po chwili usiadłem obok niej . Deszcz padał coraz mocniej a ona siedziała w samym T-schircie . Gdy tylko to zauważyłem od razu ściągnąłem swoją bluzę i położyłem na jej drobnych ramionach . Uklęknąłem na przeciwko niej i złapałem ją za rękę . Jess szybkim ruchem zabrała swoją rękę i zwinnie wymneła mnie i udała się parkową ścieżką wprost przed siebie . Pobiegłem za nia .
- Jess proszę , zaczekaj . Porozmawiajmy ,.. ! - powiedziałem szlochając . Zatrzymała się a ja nabrałem nadziejii , że może ze mną porozmawia . Na marne .
- Nie mamy o czym rozmawiać , okłamałeś mnie ! - łzy coraz szybciej spływały po moich policzkach . - A i dla twojej wiadomości - w tej chwili odwróciła się do mnie i spojrzała mi prosto w oczy a ja mogłem ujrzeć jej zapłakaną twarz . Chciałem do niej podejść i bardzo mocno ją przytulić , ale wiedziałem ,że mnie odepchnie . - Polubiłam chłopaków i nie chcę tracić z nimi kontaktu tylko dlatego , że mnie zraniłeś . - zaniosła się płaczem  odeszła . Upadłem na kolana i wybuchnąłem gorzkim płaczem . W tej chwili nie przeszkadzał mi ból , który zadawały mi kamyki wbijające się do moich kolan . W tej chwili najbardziej bałem się , że nigdy już jej nie odzyskam .


J E S S I C A
Udałam się w stronę hotelu , ciągle płacząc . Myślałam nad tym dlaczego to powiedziałam . Wiedziałam , że bardzo go tym zranię ale nie umiałam inaczej . Prawdą jest to iż nie chciałam tracić kontaktu z Zaynem , Harrym , Louisem i Liamem , ale wiedziałam , że w ten sposób będę mogła być bliżej Nialla . Zakochałam się w nim , ale nie mogłam mu tak po prostu wybaczyć . Nie umiałam . Może powinnam z Nim porozmawiać ? Może powinnam go wysłuchać ? Może Nie powinnam go tak traktować ? Kochałam go , więc może powinnam mu wybaczyć ? Ale co jeśli On mnie nie kocha ? Co jeśli myśli , że moge zagrozić jego karierze , dlatego tak bardzo mnie przeprasza ? Przecież powinien mieć powód dla którego przedstawił się imieniem Nick . Miałam zupełną pustkę w głowie . Przyśpieszyłam kroku i już po chwili byłam w pokoju hotelowym . Dziewczyny spały , więc ja postanowiłam iść w ich ślady i po chwili odpłynęłam .------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wydaje mi się , że troche dziwny ten rozdział jest . No ale cóż  .
No i obiecuje , że w następnym rozdziale nie skupię się już tak na kłótni (jeżeli tak to można nazwać ) Nialla i Jessici . Będzie trochę więcej chłopaków . ; ))
Jeżeli chcecie być informowane to zostawiajcie swoje tt w komentarzu  . ; ))

Mam do Was pytanie . Czy uśmierć jedną bohaterkę tego opowiadania ? Prawdopodobnie byłaby to Klaudia , gdyż nie mam pomysłu na jej losy a poza tym trudno pisze mi się z jej perspektywy . To co uśmiercić ? ; ))


Mam w palnie założyć nowe opowiadanie , co NIE jest rownoznaczne z zakończeniem tego opowiadania . Czytałybyście ? ; DD

Tym razem zostaje : 10 komentarzy = następny rozdział .
DO NAPISANIA  ;**14 komentarzy:

 1. Ja będę czytać nowe opowiadanie ! Młahahaha :D
  W każdym razie, uśmierc Klaudią [ale jestem miła -,-]
  A rozdział super :D ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Love love love @YouGiveMeLove

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny :D może nie uśmiercaj jej tylko niech gdzieś wyjedzie albo coś... nie wiem jak chcesz ;)

  www.onedirection-mylovestory.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny , serio mi się podoba czekam na następny :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny czekam na następny , poinformuj mnie na tt - @magdapotato

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny, kiedy następny ?

  OdpowiedzUsuń
 8. a jak dodam dwa komentarze to się będzie liczyć ? bo chcę szybko następny rozdział <33 mój tt ---> @Iam_Directioner

  OdpowiedzUsuń
 9. rozdział świetny, informuj mnie :D
  @ajemdirectioner
  czekam na nowy. ma mu wybaczyć .. :D

  OdpowiedzUsuń
 10. heeyy! tu masz mój tt; @karLla136 . informuj mnie o rozdziałach ;) twój blog jest super <3

  OdpowiedzUsuń
 11. prosze napisz szybko nowy bo jest zajebisty

  OdpowiedzUsuń
 12. prosze napisz szybko nowy bo jest zajebisty

  OdpowiedzUsuń
 13. Droga Dominiko.
  Jesteś naprawdę niesamowita i bardzo niecierpliwie czekam na kolejny rozdział tak jak już pisałam na twitterze ;) Mam nadzieję, że jak najszybciej coś sie tu pojawi bo bardzo interesują mnie dalsze losy bohaterów ;)
  Zapraszam również do mnie :
  www.the-laast-faarewell.blogspot.com
  blog takze zawieszony, ale jest juz kilka rozdziałów ;)
  @carolcieeekkk

  OdpowiedzUsuń